فیلم Last Night

این فیلم در مورد زوج جوانی(جوانا و میشل) است که سه سال با هم ازدواج کردند. از زمان دانشجویی با هم اشنا شدند . در یک مهمانی جوانا متوجه همکار همسرش (لورا)میشه که نگاه و رفتارهای خاصی با همسرش داره. بعد از میهمانی با همسرش مطرح میکنه و میشل هم میگه ما فقط ارتباط کاری با هم داریم و قسم میخوره به اون هیچوقت خیانت نمی کنه . یک ماموریت چند روزه برای همسرش و لورا پیش میاد. جوانا در نبود همسرش دوست پسر قبلیش(آلکس) که عاشقش بوده را می بینه و شب را در میهمانی با هم بودند یکسری اتفاقات خاصی میافته که  جوانا مجبور میشه شب را با الکس بگذرونه با تمام تمایلاتی که داره ولی هیچ خیانتی به شوهرش نمی کنه . جمله جالبی میگه "اگه این کار را بکنم نمی تونم دیگه تو چشم های میشل نگاه کنم".

از طرفی دیگه میشل شب را با لورا همکارش می گذرونه خیلی سعی می کنه جلوی خودش را بگیره ولی حرف هایی که لورا بهش می زنه و کارهایی که اون میکنه اون به زنش خیانت می کنه . صبح از عذاب وجدان شدید ماموریتش را ناتمام میگذاره و برمیگرده پیش جوانا.

نتیجه اخلاقی فیلم به هرصورت مردها به خانم ها خیانت می کنند.

/ 3 نظر / 40 بازدید
مانا

عجب نتیجه گیری کردی؟!

محسن مطلب زاده

دوست عزيز مايكل در اين فيلم صرفا خيانت فيزيكي مي كند و رابطه جنسي با همكارش برقرار مي كند. اما بازيابي و زنده كردن يك عشق قديمي (شايد براي هميشه) در يك زندگي زناشويي خطرناك تر نيست؟

علی

اینترنت چیز مزخرفیه چون هر کس به خودش اجازه میده هر مزخرفی را بنویسه ! همه نتیجه گیری هات این جوریه؟/